Rozvrh hodin pro dálkové nástavbové studium, varianty rozvrhu 1. pololetí šk. roku 2017/2018 (PDF), výuka probíhá pouze v úterý

Pedagogicko organizační informace (prázdniny, odborný výcvik oboru obchodník, souvislá praxe)

Seznam sociálních partnerů/firem, se kterými spolupracujeme na zajištění odborného výcviku. 

šk. r. 2017/2018

Střední škola obchodní  1.A  (Hamplová Alena)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

10
16:15-17:00

11
17:05-17:50

12
17:55-18:40

13
18:45-19:30

 
P
o

 

ZB
HV

ZPV
KR

EK
HJ

PEK (s1)
RT

PEK (s1)
RT

ČJL
MA

Aj (s1)
KO

           

PEK (s2)
BE

PEK (s2)
BE

Aj (s2)
MK

 
Ú
t

 

IKT
VO

HZ
NT

M
HM

ZPV
KR

ON
CHA

Aj (s1)
KO

EK
HJ

           

Aj (s2)
MK

 
S
t

 

TV (Chl)
ŠA

TV (Chl)
ŠA

NJ (s1)
BC

D
HV

ZB
HV

OP

M
HM

TV (Dív)
HD

TV (Dív)
HD

       

NJ (s2)
BL

 
Č
t

 

OV
Mm

OV
Mm

OV
Mm

OV
Mm

OV
Mm

OV
Mm

             

 
P
á

 

Aj (s1)
KO

M
HM

OP

NJ (s1)
BC

D
HV

ČJL
MA

             

Aj (s2)
MK

NJ (s2)
BL

Střední škola obchodní  1.B  (Brabencová Máša)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

10
16:15-17:00

11
17:05-17:50

12
17:55-18:40

13
18:45-19:30

 
P
o

 

PEK
BE

PEK
BE

Aj (s1)
KO

ZB (s1)
PU

OP

EK
HJ

ZPV
KR

           

Aj (s2)
Svo

 
Ú
t

 

OV
JE

OV
JE

OV
JE

OV
JE

OV
JE

OV
JE

             

 
S
t

 

TV (Chl)
CHA

TV (Chl)
CHA

EK
HJ

HZ
NT

M
HM

D
HV

Aj (s1)
KO

TV (Dív)
HD

TV (Dív)
HD

       

Aj (s2)
Svo

 
Č
t

 

OP

ČJL
BR

IKT (s1)
VO

M
HM

ZPV
KR

ON
CHA

NJ (s1)
BC

           

NJ (s2)
BL

 
P
á

 

ZB (s1)
PU

Aj (s1)
KO

ČJL
BR

D
HV

NJ (s1)
BC

M
HM

             

Aj (s2)
Svo

NJ (s2)
BL

Střední škola obchodní  1.D  (Chadimová Boleslava)

  sudý týden
 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

10
16:15-17:00

11
17:05-17:50

12
17:55-18:40

13
18:45-19:30

 
P
o

 

ZB (prse)
PU

M
PA

ZV
JA

ZEM
NT

Aj (s1)
KO

OZ (Dív)
CHA

OP (s1)
RT

           

ZB (prsm)
NT

Aj (s2)
BK

 
Ú
t

 

TV (Dív)
HD

TV (Dív)
HD

ZB (prse)
PU

F
KP

ČJL
BC

AP (s1)
RT

AP (s1)
RT

TV (prse)
CHA

TV (prse)
CHA

       

ZB (prsm)
NT

AP (s2)
BE

AP (s2)
BE

TV (prsm)
ŠA

TV (prsm)
ŠA

 
S
t

 

ZB (prse)
PU

F
KP

Aj (s1)
KO

ČJL
BC

PSP

IKT (s1)
KP

IKT (s1)
KP

           

ZB (prsm)
NT

Aj (s2)
BK

IKT (s2)
PU

IKT (s2)
PU

 
Č
t

 

M
PA

ZEM
NT

ZV
JA

ZB (prse)
PU

PSP

Aj (s1)
KO

OZ (Dív)
CHA

           

ZB (prsm)
NT

Aj (s2)
BK

 
P
á

 

OP (s1)
RT

M
PA

Aj (s1)
KO

AP (s1)
RT

AP (s1)
RT

ČJL
BC

             

Aj (s2)
BK

AP (s2)
BE

AP (s2)
BE

Lichý týden Odborný výcvik  

Střední škola obchodní  1.E  (Marková Dana)

sudý týden
 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

10
16:15-17:00

11
17:05-17:50

12
17:55-18:40

13
18:45-19:30

 
P
o

 

ZV
JA

ZB (s1)
ŠR

ZEM
NT

M
PA

Aj (s1)
MA

PSP

ČJL
MA

           

Aj (s2)
HD

 
Ú
t

 

TV (Dív)
HD

TV (Dív)
HD

Aj (s1)
MA

ZB (s1)
ŠR

AP
RT

ZV
JA

F
KP

TV (Chl)
ŠA

TV (Chl)
ŠA

       

Aj (s2)
HD

 
S
t

 

M
PA

OP

F
KP

Aj (s1)
MA

OZ
BC

AP
RT

AP
RT

           

Aj (s2)
HD

 
Č
t

 

ZEM
NT

OZ
BC

ČJL
MA

IKT (s1)
KP

IKT (s1)
KP

Aj (s1)
MA

ZB (s1)
ŠR

           

IKT (s2)
PA

IKT (s2)
PA

Aj (s2)
HD

 
P
á

 

OP

AP
RT

M
PA

ČJL
MA

PSP

ZB (s1)
ŠR

             
Lichý týden Odborný výcvik  

Střední škola obchodní  1.F  (Rottová Jana)

lichý týden
 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

10
16:15-17:00

11
17:05-17:50

12
17:55-18:40

13
18:45-19:30

 
P
o

 

M
PA

OP (prsp)
RT

OZ
CHA

ZEM
NT

Aj (s1)
KO

ZB (s1)
ŠR

ZV
JA

           

TECH (oskl)
KP

Aj (s2)
MA

 
Ú
t

 

TV (Dív)

TV (Dív)

F
KP

PSP (prsp)

ZB (s1)
ŠR

AP (prsp)
BE

AP (prsp)
BE

TV (Chl)
ŠA

TV (Chl)
ŠA

       
   

MP (oskl)
KP

AS (oskl)
RT

AS (oskl)
RT

 
S
t

 

ČJL
BC

ZEM
NT

Aj (s1)
KO

ZB (s1)
ŠR

OP (prsp)
RT

IKT (s1)
KP

IKT (s1)
KP

           

Aj (s2)
MA

TECH (oskl)
KP

IKT (s2)
PU

IKT (s2)
PU

 
Č
t

 

ČJL
BC

PSP (prsp)

Aj (s1)
KO

Aj (s1)
KO

OZ
CHA

ZV
JA

M
PA

           

MP (oskl)
KP

Aj (s2)
MA

Aj (s2)
MA

 
P
á

 

ZB (s1)
ŠR

M
PA

ČJL
BC

AP (prsp)
BE

AP (prsp)
BE

F
KP

             

AS (oskl)
RT

AS (oskl)
RT

Sudý týden Odborný výcvik  

Střední škola obchodní  1.G  (Punčochářová Martina)

Lichý týden
 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

10
16:15-17:00

11
17:05-17:50

12
17:55-18:40

13
18:45-19:30

 
P
o

 

ZB
PU

M
PA

ZV
JA

OZ
CHA

F
KP

ČJL
BR

OP
PU

           

 
Ú
t

 

TV (Dív)

TV (Dív)

ZB
PU

ZEM
NT

ČJL
BR

ZV
JA

Aj
BK

TV (Chl)
HD

TV (Chl)
HD

       

 
S
t

 

ZEM
NT

Aj
BK

OP
PU

AP
BE

AP
BE

OZ
CHA

PSP

           

 
Č
t

 

M
PA

M
PA

ZB
PU

IKT
KP

IKT
KP

Aj
BK

F
KP

           

 
P
á

 

AP
BE

AP
BE

ZB
PU

Aj
BK

PSP

ČJL
BR

             
Sudý týden Odborný výcvik  


Střední škola obchodní  2.A  (Vomáčková Jana)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

10
16:15-17:00

11
17:05-17:50

12
17:55-18:40

13
18:45-19:30

 
P
o

 

ZPV
KP (4)

OP
HŠ (4)

ZB (S1)
HV (4)

Aj (S1)
MK (4)

ÚČ (S1)
ČI (4)

PEK (S1)
RT

EK
ŠC (4)

           

ZB (S2)
PU

Aj (S2)
Svo

ÚČ (S2)
RY

PEK (S2)
BE (4)

 
Ú
t

 

ČJL
MA (4)

PSO (S2)
HV (4)

NJ (S1)
BC (4)

M
HM (4)

IKT (S1)
VO

IKT (S1)
VO

Aj (S1)
MK (4)

           

NJ (S2)
BL

IKT (S2)
PA (4)

IKT (S2)
PA (4)

Aj (S2)
Svo

 
S
t

 

 

OV
RA (4)

OV
RA (4)

OV
RA (4)

OV
RA (4)

OV
RA (4)

OV
RA (4)

           

 
Č
t

 

Aj (S1)
MK (4)

M
HM (4)

OP
HŠ (4)

TV (Chl)
ŠA (4)

TV (Chl)
ŠA (4)

EK
ŠC (4)

ZB (S1)
HV (4)

           

Aj (S2)
Svo

TV (Dív)
HD

TV (Dív)
HD

ZB (S2)
PU

 
P
á

 

ÚČ (S1)
ČI (4)

NJ (S1)
BC (4)

ZPV
KP (4)

ON
VO (4)

ČJL
MA (4)

PSO (S2)
HV (4)

             

ÚČ (S2)
RY

NJ (S2)
BL


Střední škola obchodní  2.D  (Krupková Eva)

sudý týden
 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

10
16:15-17:00

11
17:05-17:50

12
17:55-18:40

13
18:45-19:30

 
P
o

 

Aj (S1)
KO

TV (Chl)
ŠA

TV (Chl)
ŠA

PSP (prsp)
KR

OP (prsp)
PU

IKT (S1)
PA

IKT (S1)
PA

           

Aj (S2)
MK

TV (Dív)
HD

TV (Dív)
HD

MP (oskl)
KP

TECH (oskl)
KP

IKT (S2)
KP

IKT (S2)
KP

 
Ú
t

 

OZ
BC

EV
MA

EK
JA

M
BL

ZB (prsp)
PU

OP (prsp)
PU

ČJL
MA

           

ZB (oskl)
ŠR

TECH (oskl)
KP

 
S
t

 

ZV
KP

EV
MA

ČJL
MA

OP (prsp)
PU

AP (prsp)
BK

M
BL

M
BL

           

TECH (oskl)
KP

AS (oskl)
ŠR

 
Č
t

 

ZB (prsp)
PU

ZB (prsp)
PU

AP (prsp)
BK

Aj (S1)
KO

Aj (S1)
KO

PSP (prsp)
KR

EK
JA

           

ZB (oskl)
ŠR

ZB (oskl)
ŠR

AS (oskl)
ŠR

Aj (S2)
MK

Aj (S2)
MK

MP (oskl)
KP

 
P
á

 

OZ
BC

OP (prsp)
PU

M
BL

Aj (S1)
KO

ZB (prsp)
PU

ZV
KP

             

TECH (oskl)
KP

Aj (S2)
MK

ZB (oskl)
ŠR

Lichý týden Odborný výcvik  


Střední škola obchodní  2.E  (Krčíková Jitka)

Lichý týden
 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

10
16:15-17:00

11
17:05-17:50

12
17:55-18:40

13
18:45-19:30

 
P
o

 

OZ
KR

EK
JA

Aj (S1)
BV

Aj (S1)
BV

ZV
KR

IKT (S1)
KP

IKT (S1)
KP

           

Aj (S2)
HD

Aj (S2)
HD

IKT (S2)
PA

IKT (S2)
PA

 
Ú
t

 

ZB (prsp)
ŠR

ČJL
BC

PSP
KR

M
BL

OZ
KR

OP
PU

Aj (S1)
BV

           

ZB (prse)
HV

Aj (S2)
HD

 
S
t

 

M
BL

M
BL

ZB (prsp)
ŠR

OP
PU

ZV
KR

AP
BK

EV
MA

           

ZB (prse)
HV

 
Č
t

 

TV (Dív)
HD

TV (Dív)
HD

AP
BK

PSP
KR

EK
JA

ČJL
BC

Aj (S1)
BV

TV (Chl)
ŠA

TV (Chl)
ŠA

       

Aj (S2)
HD

 
P
á

 

M
BL

ZB (prsp)
ŠR

ZB (prsp)
ŠR

EV
MA

OP
PU

OP
PU

             

ZB (prse)
HV

ZB (prse)
HV

Sudý týden Odborný výcvik  

Střední škola obchodní  2.F  (Štrobichová Marcela)

Lichý týden
 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

10
16:15-17:00

11
17:05-17:50

12
17:55-18:40

13
18:45-19:30

 
P
o

 

AP
ŠR

ZB (prsp)
ŠR

ZB (prsp)
ŠR

ZV
JA

M
PA

OZ
CHA

OP
ŠR

           

ZB (prsm)
NT

ZB (prsm)
NT

 
Ú
t

 

M
PA

EV
MA

ZB (prsp)
ŠR

ZV
JA

EK
JA

Aj (S1)
HD

ČJL
BC

           

ZB (prsm)
NT

Aj (S2)
BK

 
S
t

 

M
PA

ČJL
BC

PSP
KR

EV
MA

Aj (S1)
HD

ZB (prsp)
ŠR

OP
ŠR

           

Aj (S2)
BK

ZB (prsm)
NT

 
Č
t

 

TV (Dív)
HD

TV (Dív)
HD

EK
JA

OP
ŠR

M
PA

AP
ŠR

PSP
KR

TV (Chl)
CHA

TV (Chl)
CHA

       

 
P
á

 

OZ
CHA

Aj (S1)
HD

Aj (S1)
HD

IKT (S1)
KP

IKT (S1)
KP

OP
ŠR

             

Aj (S2)
BK

Aj (S2)
BK

IKT (S2)
PA

IKT (S2)
PA

Sudý týden Odborný výcvik  

Střední škola obchodní  3.A  (Čistá Lydia)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

10
16:15-17:00

11
17:05-17:50

12
17:55-18:40

13
18:45-19:30

 
P
o

 

M
HM

Aj (S1)
MK

ČJL
BR

ÚČ (S1)
BA

ON
HJ

EK
ČI

OP
ČI

           

Aj (S2)
KO

ÚČ (S2)
ČI

 
Ú
t

 

 

Aj (S1)
MK

ČJL
BR

NJ (S1)
BC

ZB (S1)
HV

M
HM

EK
ČI

           

Aj (S2)
KO

ZB (S2)
HV

NJ (S2)
BL

 
S
t

 

KAJ (S1)
MK

Aj (S1)
MK

M
HM

ÚČ (S1)
BA

EV
BR

TV (Chl)
ŠA

TV (Chl)
ŠA

           

KAJ (S2)
KO

Aj (S2)
KO

ÚČ (S2)
ČI

TV (Dív)
HD

TV (Dív)
HD

 
Č
t

 

IKT (S1)
VO

IKT (S1)
VO

NJ (S1)
BC

OP
ČI

EK
ČI

ZB (S1)
HV

ÚČ (S1)
BA

           

ZB (S2)
HV

ÚČ (S2)
ČI

NJ (S2)
BL

IKT (S2)
VO

IKT (S2)
VO

 
P
á

 

OV
JE

OV
JE

OV
JE

OV
JE

OV
JE

OV
JE

             

Střední škola obchodní  3.D  (Šída Vladislav)

Sudý týden
 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

10
16:15-17:00

11
17:05-17:50

12
17:55-18:40

13
18:45-19:30

 
P
o

 

EK

DEV
ŠC

OP
ŠR

Aj (S1)
ŠC

EKOL
KR

ZB (prsp)
PU

ČJL
BR

           

Aj (S2)
MA

ZB (prsm)
NT

 
Ú
t

 

ZB (prsp)
PU

DEV
ŠC

OZ
Svo

ZEM
NT

Aj (S1)
ŠC

Aj (S1)
ŠC

EKOL
KR

           

ZB (prsm)
NT

Aj (S2)
MA

Aj (S2)
MA

 
S
t

 

AP
ŠR

AP
ŠR

ZB (prsp)
PU

EK

M
ŠA

ČJL
BR

ZEM
NT

           

ZB (prsm)
NT

 
Č
t

 

DEV
ŠC

DEV
ŠC

M
ŠA

EK

ZB (prsp)
PU

OP
ŠR

Aj (S1)
ŠC

           

ZB (prsm)
NT

Aj (S2)
MA

 
P
á

 

M
ŠA

TV (Chl)
ŠA

TV (Chl)
ŠA

IKT (S1)
KP

IKT (S1)
KP

OZ
Svo

             

TV (Dív)
CHA

TV (Dív)
CHA

IKT (S2)
PA

IKT (S2)
PA

Lichý týden Odborný výcvik  

Střední škola obchodní  3.E  (Hlaďová Jana)

Sudý týden
 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

10
16:15-17:00

11
17:05-17:50

12
17:55-18:40

13
18:45-19:30

 
P
o

 

Aj (S1)
BK

ČJL
BR

EKOL
KR

DEV
JA

EK
ŠC

OP
BK

ZEM
NT

           

Aj (S2)
HD

 
Ú
t

 

ZB (prse)
HV

IKT (S1)
VO

IKT (S1)
VO

EK
ŠC

DEV
JA

TV (Chl)
HD

TV (Chl)
HD

           

ZB (prsp)
ŠR

IKT (S2)
PA

IKT (S2)
PA

TV (Dív)
CHA

TV (Dív)
CHA

 
S
t

 

OP
BK

ZEM
NT

ZB (prse)
HV

M
BL

OZ
HD

AP
ŠR

AP
ŠR

           

ZB (prsp)
ŠR

 
Č
t

 

M
BL

Aj (S1)
BK

ČJL
BR

EK
ŠC

DEV
JA

DEV
JA

EKOL
KR

           

Aj (S2)
HD

 
P
á

 

M
BL

ZB (prse)
HV

ZB (prse)
HV

Aj (S1)
BK

Aj (S1)
BK

OZ
HD

             

ZB (prsp)
ŠR

ZB (prsp)
ŠR

Aj (S2)
HD

Aj (S2)
HD

Lichý týden Odborný výcvik  

Střední škola obchodní  3.F  (Štecherová Libuše)

Lichý týden
 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

10
16:15-17:00

11
17:05-17:50

12
17:55-18:40

13
18:45-19:30

 
P
o

 

M
ŠA

DEV
ŠC

EK
ŠC

Aj (S1)
ŠC

ZB (prsp)
ŠR

EKOL
KR

ZEM
NT

           

Aj (S2)
MA

ZB (oskl)
PU

 
Ú
t

 

OZ
CHA

IKT (S1)
VO

IKT (S1)
VO

DEV
ŠC

Aj (S1)
ŠC

EK
ŠC

ZB (prsp)
ŠR

           

IKT (S2)
PA

IKT (S2)
PA

Aj (S2)
MA

ZB (oskl)
PU

 
S
t

 

AP (prsp)
ŠR

AP (prsp)
ŠR

M
ŠA

OP (prsp)
BK

OZ
CHA

ČJL
BC

ZEM
NT

           

AS (oskl)
RT

AS (oskl)
RT

TECH (oskl)
KP

 
Č
t

 

Aj (S1)
ŠC

Aj (S1)
ŠC

DEV
ŠC

DEV
ŠC

ZB (prsp)
ŠR

EKOL
KR

EK
ŠC

           

Aj (S2)
MA

Aj (S2)
MA

ZB (oskl)
PU

 
P
á

 

OP (prsp)
BK

TV (Chl)
ŠA

TV (Chl)
ŠA

ZB (prsp)
ŠR

M
ŠA

ČJL
BC

             

TECH (oskl)
KP

TV (Dív)
CHA

TV (Dív)
CHA

ZB (oskl)
PU

Sudý týden Odborný výcvik  

Střední škola obchodní  4.A  (Havlíková Jelena)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

10
16:15-17:00

11
17:05-17:50

12
17:55-18:40

13
18:45-19:30

 
P
o

 

IKT (S1)
VO

IKT (S1)
VO

ÚČ (S1)
RY

ČJL
BR

Aj (S1)
MK

M
HM

ON
HJ

           

ZB (S2)
HV

ÚČ (S2)
BA

Aj (S2)
Svo

 
Ú
t

 

     

TV (Chl)
ŠA

TV (Chl)
ŠA

NJ (S1)
BC

ZB (S1)
HV

OP

PN
KK

MS
HJ

     

TV (Dív)

TV (Dív)

ZB (S2)
HV

NJ (S2)
BL

 
S
t

 

ČJL
BR

EV
BR

KAJ (S1)
MK

Aj (S1)
MK

PN
KK

CVM
HM

EK
ČI

           

KAJ (S2)
Svo

Aj (S2)
Svo

 
Č
t

 

M
HM

ÚČ (S1)
RY

ÚČ (S1)
RY

NJ (S1)
BC

ZB (S1)
HV

OP

             

ÚČ (S2)
BA

ÚČ (S2)
BA

ZB (S2)
HV

NJ (S2)
BL

 
P
á

 

IKT (S2)
VO

IKT (S2)
VO

Aj (S1)
MK

ČJL
BR

EK
ČI

OP

ZB (S1)
HV

           

Aj (S2)
Svo

Střední škola obchodní  P1.A  (Beranová Ivana)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

10
16:15-17:00

11
17:05-17:50

12
17:55-18:40

13
18:45-19:30

 
P
o

 

EP
HJ

MM
BK

M
HM

TV (Dív)

TV (Dív)

Aj (s1)
BV

UP
RY

           

TV (Chl)
ŠA

TV (Chl)
ŠA

Aj (s2)
Svo

 
Ú
t

 

     

KAJ (s1)
BV

Aj (s1)
BV

ČJL
BR

PR
KK

ÚČ (s1)
ČI

EP
HJ

ENV
BK

     

KAJ (s2)
Svo

Aj (s2)
Svo

ÚČ (s2)
RY

 
S
t

 

EP
HJ

INF (s1)
VO

INF (s1)
VO

M
HM

ÚČ (s1)
ČI

IPK
BE

MM
BK

           

INF (s2)
PA

INF (s2)
PA

ÚČ (s2)
RY

 
Č
t

 

KOR (s1)
RT

KOR (s1)
RT

OZ
CHA

LS
BR

Aj (s1)
BV

Aj (s1)
BV

UP
RY

           

KOR (s2)
BE

KOR (s2)
BE

Aj (s2)
Svo

Aj (s2)
Svo

 
P
á

 

ČJL
BR

ÚČ (s1)
ČI

ÚČ (s1)
ČI

M
HM

LS
BR

IPK
BE

ENV
BK

           

ÚČ (s2)
RY

ÚČ (s2)
RY

Střední škola obchodní  P1.B  (Hataš Oldřich)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

10
16:15-17:00

11
17:05-17:50

12
17:55-18:40

13
18:45-19:30

 
P
o

 

UP
RY

M
HM

EP

MM
BK

ČJL
BR

TV (Dív)

TV (Dív)

           

TV (Chl)
HD

TV (Chl)
HD

 
Ú
t

 

   

OZ
CHA

KAJ (s1)
KO

Aj (s1)
KO

PR

EP

ENV
BK

ÚČ (s1)
ČI

       

KAJ (s2)
MK

Aj (s2)
MK

ÚČ (s2)
RY

 
S
t

 

ÚČ (s1)
ČI

ÚČ (s1)
ČI

ČJL
BR

INF (s1)
VO

INF (s1)
VO

Aj (s1)
KO

IPK
BE

           

ÚČ (s2)
RY

ÚČ (s2)
RY

INF (s2)
PA

INF (s2)
PA

Aj (s2)
MK

 
Č
t

 

LS
BR

Aj (s1)
KO

M
HM

KOR (s1)
RT

KOR (s1)
RT

UP
RY

MM
BK

           

Aj (s2)
MK

KOR (s2)
BE

KOR (s2)
BE

 
P
á

 

M
HM

LS
BR

IPK
BE

ÚČ (s1)
ČI

Aj (s1)
KO

ENV
BK

EP

           

ÚČ (s2)
RY

Aj (s2)
MK

Střední škola obchodní  P2.A  (Ryšavá Olga)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

10
16:15-17:00

11
17:05-17:50

12
17:55-18:40

13
18:45-19:30

 
P
o

 

KAJ (S1)
BV

Aj (S1)
BV

ČJL
MA

INF (S2)
VO

INF (S2)
VO

ÚČ (S2)
BA

MS
CHA

           

Aj (S2)
Svo

INF (S1)
KJ

INF (S1)
KJ

ÚČ (S1)
RY

 
Ú
t

 

     

EP
SH

MM

Aj (S1)
BV

M
ZA

KOR (S1)
RT

KOR (S1)
RT

PR
KK

     

Aj (S2)
Svo

KOR (S2)
BE

KOR (S2)
BE

 
S
t

 

ČJL
MA

M
ZA

PR
KK

EP
SH

EP
SH

ÚČ (S2)
BA

ÚČ (S2)
BA

           

ÚČ (S1)
RY

ÚČ (S1)
RY

 
Č
t

 

ÚČ (S2)
BA

KAJ (S1)
BV

Aj (S1)
BV

OZ
CHA

EP
SH

M
ZA

CVM
ZA

           

ÚČ (S1)
RY

KAJ (S2)
Svo

Aj (S2)
Svo

 
P
á

 

KAJ (S2)
Svo

ČJL
MA

LS
MA

MM

OZ
CHA

TV (Chl)
ŠA

TV (Chl)
ŠA

           

TV (Dív)
CHA

TV (Dív)
CHA

 

Webdesign: